Můj příběh

Když jsem po studiu  nastupovala do svého prvního zaměstnání, měla jsem hlavu plnou ideálů a představ, jak budu pomáhat lidem, jak má práce bude důležitá, jak budu potřebná.

Realita ale byla jiná. Nastoupila jsem do teplé kanceláře , začala jsem pracovat jako sekretářka. Zpočátku jsem byla spokojená, ale velice brzy jsem si začala uvědomovat, že práce v uzavřené kanceláři, kde plním čísi pokyny a vařím kafe mě ani  náhodou nebaví. Nevyhovovala mi ani práce od 8 do 16 hodin. Chyběla mi samostatná práce a volnost. Pro jsem po mateřské dovolené uvítala možnost začít podnikat sama na sebe.

Po delší  době jsem potkala kamaráda, který v té době již nějakou dobu pracoval v pojišťovně a já po krátkém hovoru s ním jsem zjistila, že tato práce by mi vyhovovala. Začala jsem pracovat jako finanční poradce v pojišťovně, po čase jsem si živnost rozšířila i pro stavební spořitelnu. Nejen, že jsem mohla lidem správně poradit jak se mají  zajistit, ale učila jsem je i správně spořit a pomáhala jsem jim díky úvěrům pořizovat si své vlastní bydlení.

Postupem času se začal finanční trh vyvíjet a rozšiřovat a já stále rozšiřovala svou činnost.

V současní době se věnuji hlavně  hypotékám a investicím, spolupracuji téměř se  všemi bankami a stavebními spořitelnami v oblasti hypoték a  úvěrů.  Za více než  dvacetiletou praxi jsem pomohla klientům financovat bydlení v řádech několika set milionů korun a podobnou částku investovat.

Působím jako certifikovaný lektor  společnosti Finly.cz, pomáhám firmám školit finanční gramotnost ve firmách a pořádám školení osob jak rozumět financím.

Poradím i Vám, jak správně začít