ZLATO – bezpečný přístav v době nejistot

21.1. 2019 Eva Lamžová 116x

Stále slyšíme ze všech stran, že česká i světová ekonomika jsou na vrcholu ekonomického cyklu. Ale z minulosti dobře víme, že toto nemusí být navždy.  Je proto nutné se připravit i na to, že může být hůře.

Jak se proti tomu „hůře“ bránit, vidím v investici do zlata – fyzického zlata!!! Zlatu se totiž  daří i v době, kdy se ekonomice právě nevede.  Je to pojistka peněz a bezpečný přístav. Je dobré nakupovat v době prosperity a prodávat, když se ekonomice nedaří.

Proto si myslím, že právě teď nastal čas zlato nakupovat. Osobně spolupracuji s firmou IBIS InGold, jedničkou na našem i evropském trhu v oblasti pravidelného spoření do fyzických drahých kovů. Věří jí více než 27 000 zákazníků. 

Jejich inteligentní investiční plán Vám umožní již od stokoruny pravidelně nakupovat fyzické zlato. Žádné papírové certifikáty, opravdové zlato! Vždy, když naspoříte na slitek nebo minci, zašlou Vám je poštou, nebo je pro Vás bezplatně uschovají ve svých trezorech. Od švýcarské rafinérie PAMP, která je největším světovým prodejcem zlatých slitků do hmotnosti 100 g, získala licenci pro prodej. Svým zákazníkům garantují, že jsou prvními držiteli nakoupeného zlata. Garantují také zpětný prodej, což znamená, že až budete potřebovat zlato prodat, vykoupí ho od Vás a ihned Vám za něj zaplatí.

Ráda Vám zodpovím další otázky a nastavím s Vámi plán nákupu investičního zlata tak, aby Vaše rodina byla zabezpečena a připravena na horší časy.

 

Jsem Eva Lamžová
Už přes 20 let se věnuji konzultacím v oblasti financí a
již stovkám rodin jsem pomohla ušetřit třeba na hypotéce,
chytřeji investovat či vyřešit spoustu finančních problémů.
Pomohu i Vám.

Komentáře